Obiady na wynos z dowozem do miejscowości Kąty Wrocławskie i okolice Wrocławia! Mietków, Borzygniew, Świdnica, Sobótka, Piława, Kilianów. Znajdujemy się blisko zjazdu z autostrady A4 Kąty Wrocławskie.

 

Jeżeli nie chcesz wychodzić nigdzie na obiad a marzy Ci się smaczne domowe danie lub gorąca włoska pizza – jesteś we właściwym miejscu! Piławski Dwór to restauracja gdzie można zarówno dobrze zjeść, jak i wygodnie zamówić obiad na wynos i z dowozem.

WAŻNE! W aktualnej sytuacji epidemiologicznej nasze dania przygotowywane są w wyjątkowo sterylnych warunkach. Prosimy również o ograniczenie kontaktu z kurierem do minimum i płatność kartą przy odbiorze posiłku.

Aktualnie proponujemy domowe obiady składające się z dwóch dań lub gorącą pizzę.

Domowy obiad: zupa i drugie danie mięsne lub wegetariańskie.

Poniżej można sprawdzić menu pizza na wynos z dowozem na obszarze Kątów Wrocławskich i okolicy.

pizza na wynos z dowozem Kąty Wrocławskie i okolice

Aby zamówić zadzwoń: tel. +48 717 116 906, +48 536 604 405

Gotujemy dla Was i dowozimy w godzinach:
pon.- czwartek 11:00 – 20:00
piątek 11:00 – 21:00
sobota 12:00 – 21:00
niedziela 12:00 – 20:00

 

KONTAKT

CATERING PIŁAWSKI DWÓR

Obiady na wynos z dowozem Kąty Wrocławskie

U nas możesz zapłacić gotówką lub PayPal, kartą debetową, kartą VISA, płatnością zbliżeniową i kartą MasterCard. Ciesz się posiłkami we własnym domu: chętnie dostarczymy Ci Twoje zamówienie lub zaproponujemy Ci usługę “na wynos”. Oferujemy nadto catering dla firm i osób prywatnych. Rodzinne uroczystości także nie stanowią dla nas problemu – skontaktuj się z nami. Jeśli chcesz tutaj wyprawić swoje wesele – skontaktuj się z nami, a my uczynimy ten dzień niezapomnianym. Pracujemy codziennie z wyjątkiem poniedziałków.

Sprawdź, co jeszcze ma dla Ciebie Piławski Dwór OFERTA