Skip to main content

Chrzciny Kąty Wrocławskie Mietków. Organizacja przyjęcia z okazji chrzcin. Zapraszamy gości z okolic: Sobótka Ślęża, Wrocław, Borzygniew, Zalew Mietkowski, Gniechowice, Wojnarowice, Krobielowice, Milin, Piława, Siedlakowice, Strzelce, Siedlimowice, Okulice, Rogów Sobócki, Stary Dwór, Tworzyjanów i okolice. Sprawdź wskazówki dojazdu z Twojej miejscowości do Piławskiego Dworu MAPA GOOGLE

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. To również wspaniała okazja do spotkania rodziny i bliskich podczas przyjęcia z okazji Chrztu.

Organizacja chrzcin w naszej restauracji zawsze jest dopasowana do Państwa potrzeb. Podczas spotkania z Państwem zostaną omówione wszelkie szczegóły i oczekiwania, na podstawie których sprawimy, że ten dzień będzie niezapomniany. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w doborze odpowiedniego menu, a sugestie i podpowiedzi w opracowaniu wyjątkowych na tę okazję szczegółów.

Serdecznie zapraszamy do uczczenia Chrzcin w restauracji Piławski Dwór. Mogą być Państwo pewni, że zarówno rodzice jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Propozycję oferty można uzyskać telefonicznie pod numerem +48 717 116 906 lub wysyłając zapytanie na adres email: biuro@pilawskidwor.pl

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji zarówno kameralnych, jak i uroczystych imprez rodzinnych. Każda oferta jest „skrojona na miarę” potrzeb naszych Klientów. Możemy ugościć zarówno duże i małe grupy, a każdej z nich zapewnimy ciekawe atrakcje i pyszne menu.

Zadbamy także o najmłodszych uczestników rodzinnych przyjęć. Menu tego typu imprez jest dopasowane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły KONTAKT

oferta nr 1

110 zł

/od osoby

Menu okolicznościowe chrzciny / urodziny

pobierz .pdf
oferta nr 2

150 zł

/osoby

Menu okolicznościowe chrzciny / urodziny

pobierz .pdf
oferta nr 3

190 zł

/osoby

Menu okolicznościowe chrzciny / urodziny

pobierz .pdf

restauracja na chrzciny mietków zalew mietkowski

Chrzciny Kąty Wrocławskie Mietków i okolice Wrocławia

Sprawdź, co jeszcze ma dla Ciebie Piławski Dwór OFERTA

Chrzciny Kąty Wrocławskie Mietków i okolice Wrocławia Sobótka Gniechowice Siedlimowice Bielany Wrocławskie