Skip to main content

Imprezy integracyjne okolice Wrocławia, Sobótki, Świdnicy, Ślęża, Mietków, Borzygniew, Zalew Mietkowski, Kąty Wrocławskie. Zapraszamy!

Jeżeli szukają Państwo miejsca do organizacji spotkania firmowego – Restauracja Piławski Dwór spełni Państwa oczekiwania.

W Piławskim Dworze dużym zainteresowaniem cieszą się spotkania firmowe oraz imprezy integracyjne dla pracowników. Organizujemy część multimedialną, np. prezentację (zapewniamy obsługę techniczną i multimedialną) na sali konferencyjnej. Następnie odbywa się biesiada, zakończona dyskoteką. Biesiadę można zorganizować zarówno w restauracji jak i w ogrodzie (grill). Dysponujemy częścią hotelową, jeżeli impreza miałaby obejmować noclegi.

Proponujemy wyborne menu na imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe i bankiety. Podejmiemy się kompleksowej obsługi gastronomicznej wydarzeń o różnorodnym charakterze: biesiady, imprezy taneczne, imprezy integracyjne, bankiety, konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje. Zapewniamy wyśmienite potrawy dostosowane do każdej okazji.

Mamy duże doświadczenie w zakresie usług gastronomicznych i cateringowych. Nasze menu jest smaczne, urozmaicone i przede wszystkim zdrowe. Potrawy są przygotowywane z artykułów najwyższej jakości, wszystkie przygotowujemy w naszej restauracji. Menu do każdego wydarzenia firmowego układane jest indywidualnie, uwzględniając preferencje żywieniowe Pracowników, np. dania wegetariańskie.

Dla firm: imprezy integracyjne okolice Wrocławia, Świdnicy i Sobótki

Sprawdź wskazówki dojazdu z Twojej miejscowości do Piławskiego Dworu MAPA GOOGLE

Zapraszamy do wspólnego ustalenia przebiegu imprezy integracyjnej oraz indywidualnego menu obiadowego.
Kontakt pod numerem telefonu: +48 797 091 195

Sprawdź, co jeszcze ma dla Ciebie Piławski Dwór OFERTA