Skip to main content

Organizacja konferencji i szkoleń Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Świdnica, Sobótka.

W Piławskim Dworze zapewniamy najwyższej jakości organizację wydarzeń takich jak:

  • bankiety
  • konferencje
  • szkolenia
  • warsztaty doszkalające dział pracowników

 

Działamy kompleksowo i organizujemy zaplecze wydarzenia od strony technicznej, zapewniamy catering i obsługę wydarzenia. Wiemy, że dbanie o stronę techniczną jest ostatnią rzeczą, jaką Klient chce mieć w tym czasie na własnych barkach. Organizując konferencje i bankiety, tak jak w przypadku wszystkich innych eventów, słuchamy naszych Klientów i proponujemy im najlepiej dopasowane rozwiązania. Jednak to zawsze Klient ma decydujący wpływ na to, jaki kształt przyjmie wydarzenie, a my zapewniamy najlepszy efekt końcowy.

Potrafimy wykreować komfortowe warunki, dzięki którym każde oficjalne spotkanie i rozmowy przebiegną bez zbędnych komplikacji. Posiadamy obiekt ze świetną salą konferencyjną i zaawansowanym nagłośnieniem, doskonały catering oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Dzięki profesjonalnej obsłudze dolnośląskich firm z różnych branży (m.in. samochodowej, rolniczej, samorządowej), jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wygórowane i zróżnicowane oczekiwania.

Korzystając z naszej propozycji organizacji konferencji, bankietu bądź szkolenia mogą Państwo liczyć na:
• sprawną organizację wydarzenia
• indywidualne podejście do potrzeb klienta
• oszczędność czasu i pieniędzy
• dbałość o dobry wizerunek Państwa marki

 

Przykładowe warianty wybierane przez naszych Klientów to np.:

ORGANIZACJA KONFERENCJI

ORGANIZACJA SZKOLENIA

ORGANIZACJA PREZENTACJI DLA KLIENTÓW

 

W trakcie trwania konferencji lub szkolenia sala jest aranżowana wedle potrzeb. Zapewniamy nagłośnienie, projektor i obsługę multimedialną. W przerwach goście podchodzą do bufetu z zimnymi i ciepłymi zakąskami. Przez cały czas trwania konferencji dostępny jest serwis kawowy.

W trakcie organizacji prezentacji dla Klientów, stoły i krzesła są ustawiane przodem do sceny. Najpierw odbywa się pokaz multimedialny, a po jej zakończeniu serwowany jest ciepły obiad.

SPRAWDŹ: przykładowe menu obiadowe wraz z cenami na catering obiadowy dla firm.pdf

KONTAKT  w sprawie szczegółów oferty indywidualnej pod numerem telefonu +48717116906

Obejrzyj zdjęcia

IV Złota Gala na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Powiatu Wrocławskiego

7 lis 2018, Piława, Piławski Dwór

konferencje i szkolenia wrocław
konferencje i szkolenia wrocław
konferencje i szkolenia wrocław
Organizacja konferencji i szkoleń

Organizacja konferencji i szkoleń Wrocław Aleja Bielany ul. Francuska i okolice Bielan Wrocławskich

Z naszej oferty korzystają firmy z miejscowości: Wrocław,  Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Mietków, Sobótka Ślęża, Wrocław, Borzygniew, Zalew Mietkowski, Gniechowice, Wojnarowice, Krobielowice, Bielany Wrocławskie, Milin, Piława, Siedlakowice, Strzelce, Siedlimowice, Okulice, Rogów Sobócki, Stary Dwór, Tworzyjanów i okolice.

Sprawdź wskazówki dojazdu z Twojej miejscowości do Piławskiego Dworu MAPA GOOGLE

Sprawdź, co jeszcze ma dla Ciebie Piławski Dwór OFERTA

Organizacja konferencji i szkoleń Wrocław, catering dla firm organizacja bankietu Wrocław Bielany Wrocławskie Aleja Bielany

Z naszej oferty cateringowej korzystają firmy z miejscowości: Wrocław,  Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Mietków, Sobótka Ślęża, Wrocław, Borzygniew, Zalew Mietkowski, Gniechowice, Wojnarowice, Krobielowice, Bielany Wrocławskie, Milin, Piława, Siedlakowice, Strzelce, Siedlimowice, Okulice, Rogów Sobócki, Stary Dwór, Tworzyjanów i okolice.