Organizacja stypy Kąty Wrocławskie i okolice: Mietków, Zalew Mietkowski, Borzygniew, Sobótka, Wrocław, Świdnica. Organizujemy stypy i konsolacje w stonowanej i eleganckiej atmosferze.

Konsolacja, stypa oznaczają spotkanie odbywające się po pogrzebie. Ma ono na celu uczczenie zmarłego poprzez wspominanie zmarłego oraz pocieszanie najbliższej rodziny.

Będziemy zaszczyceni mogąc je dla Państwa zorganizować w serdecznej atmosferze Piławskiego Dworu…

Dopełniamy wszelkich starań, aby przyjęcia te były eleganckie, stonowane, a oprawa stosowna do okazji. Staramy się, aby podczas tak szczególnej okazji jaką jest przyjecie z okazji ostatniego pożegnania zmarłego całość organizacji przebiegała sprawnie i dyskretnie, nie angażując w nadmiarze żałobników. Nad całością oprawy czuwa nasz personel (kelnerki i kucharze), tak aby Państwo mogli w całości poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom. Państwa przyjęcie pożegnalne ulokowane zostanie na jednym z trzech poziomów naszej restauracji (sala restauracji, sala główna lub sala na piętrze).

Piławski Dwór to eleganckie miejsce, usytuowane w otoczeniu zieleni i z widokiem na górę Ślężę. Z dala od miejskiego tłoku, a jednak z dogodnym dojazdem główną droga oraz bliskim zjazdem z autostrady A4 (zjazd Kąty Wrocławskie). Zapewniamy bezpłatny parking oraz możliwość noclegu dla gości przyjeżdżających z dala.

hotel w pobliżu A4 Wrocław

 

Organizacja stypy Kąty Wrocławskie – Sprawdź Menu i Ceny

oferta nr 1

35 zł

/od osoby

Menu stypy konsolacje

pobierz .pdf
oferta nr 2

45 zł

/osoby

Menu stypy konsolacje

pobierz .pdf
oferta nr 3

60 zł

/osoby

Menu stypy konsolacje

pobierz .pdf

Organizacja stypy Kąty Wrocławskie, Konsolacje Mietków i Zalew Mietkowski

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz, jak do nas dojechać MAPA GOOGLE

Sprawdź, co jeszcze ma dla Ciebie Piławski Dwór OFERTA