Skip to main content

Organizacja stypy Kąty Wrocławskie i okolice: Mietków, Zalew Mietkowski, Borzygniew, Sobótka, Wrocław, Świdnica. Organizujemy stypy i konsolacje w stonowanej i eleganckiej atmosferze.

Konsolacja, stypa oznaczają spotkanie odbywające się po pogrzebie. Ma ono na celu uczczenie zmarłego poprzez wspominanie zmarłego oraz pocieszanie najbliższej rodziny.

Będziemy zaszczyceni mogąc dla Państwa zorganizować tę ważną uroczystość w serdecznej atmosferze Piławskiego Dworu…

Dopełniamy wszelkich starań, aby przyjęcia te były eleganckie, stonowane, a oprawa stosowna do okazji. Staramy się, aby podczas tak szczególnej okazji jaką jest przyjecie z okazji ostatniego pożegnania zmarłego całość organizacji przebiegała sprawnie i dyskretnie, nie angażując w nadmiarze żałobników. Nad całością oprawy czuwa nasz personel (kelnerki i kucharze), tak aby Państwo mogli w całości poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom. Państwa przyjęcie pożegnalne ulokowane zostanie na jednym z trzech poziomów naszej restauracji (sala restauracji, sala główna lub sala na piętrze).

Piławski Dwór to eleganckie miejsce, usytuowane w otoczeniu zieleni i z widokiem na górę Ślężę. Z dala od miejskiego tłoku, a jednak z dogodnym dojazdem główną droga oraz bliskim zjazdem z autostrady A4 (zjazd Kąty Wrocławskie). Zapewniamy bezpłatny parking oraz możliwość noclegu dla gości przyjeżdżających z dala.

hotel w pobliżu A4 Wrocław

 

Organizacja stypy Kąty Wrocławskie – Sprawdź Menu i Ceny

oferta nr 1

90 zł

/od osoby

Menu stypy konsolacje

pobierz .pdf
oferta nr 2

110 zł

/osoby

Menu stypy konsolacje

pobierz .pdf
oferta nr 3

130 zł

/osoby

Menu stypy konsolacje

pobierz .pdf

Organizacja stypy Kąty Wrocławskie, Konsolacje Mietków i Zalew Mietkowski

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz, jak do nas dojechać MAPA GOOGLE

Sprawdź, co jeszcze ma dla Ciebie Piławski Dwór OFERTA